SON DAKİKA

Golcuk Medya – Tarafsız Habercilik
YAZARLAR
Ahmet DÖLYATAĞI TÜM YAZILARI
Geçmişten günümüze değişen dünya koşulları, karşımıza birçok farklı sistemi çıkarmıştır. Bildiğiniz gibi para kazanmak için internet kullanılabilir hale gelmiştir. Peki siz de internetten yazı yazarak para kazanmak ister misiniz? O zaman yazımızın devamını okumalısınız.
Akın ACUN TÜM YAZILARI
Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanı 81 yaşındaki İlhan Cavcav, uzun süredir sağlık problemleri ile uğraşıyordu ve bu sabah saatlerinde beyin kanaması geçirerek yoğun bakıma kaldırıldı. Hastaneden ise ne yazık ki kötü haber geldi. Başkan, 81 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Aslan KATMANDER TÜM YAZILARI
Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, mesajlarınızı okuyabiliyor. Bu konuda bir açıklamada bulunan BTK Başkanı Fatih Sayan, WhatsApp'ın telefon hafızasında bulunan anahtar ile şifreleri çözdüğünü söylüyor.
Bahar SOYLU TÜM YAZILARI
2012 yılında gösterime girmiş olan Titanik filmi bugüne kadar yapılmış en pahalı filmler arasında yer almaktadır.
Nedim SUNGURLAR TÜM YAZILARI
TBMM tarafından kurulan, 15 Temmuz günü FETÖ tarafından yapılan girişimi araştırma amacı bulunan Meclis Darbe Komisyonu görevini resmen tamamladı. İşte ayrıntılar...
Oğuzhan Çim TÜM YAZILARI
Uzman yorumcularımızın yoğun çabaları sonucunda oluşturulan günlük burç yorumları, bildiğiniz gibi bilimsel nitelikler taşımaktadır. Bununla birlikte 22 Ocak 2017 günlük burç yorumları gerçeklikten de ödün verilmeden hazırlanmıştır.
Süheyla ÖZCAN TÜM YAZILARI
Sinüzite iyi gelen şeyleri sizlerde bu haber üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Sinüzit için yapılması gereken ve uygulanması gereken temel etkenleri hemen sizlerde fark edebilirsiniz.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
justin tv izle | canlı maç izle