SON DAKİKA

Golcuk Medya – Tarafsız Habercilik
YAZARLAR
Ahmet DÖLYATAĞI TÜM YAZILARI
Tüketici Koruma Kanunu içerisinde yer alan bir madde nedeniyle bankalar ceza ödemek zorunda kalabilir. Kredi çeken müşterilere faiz değişikliğini 1 ay öncesinden bildirmeyen bütün bankalara para cezası uygulanır.
Akın ACUN TÜM YAZILARI
Spor hayatımızda oldukça önemli yer edinmesi gereken bir olgudur. Bu sebeple zamanımızdan ödün verip kesinlikle bir spor salonuna gitmemiz ve yardım alarak doğru şekilde spor yapmamız gerekmektedir.
Anıl Yıldırım TÜM YAZILARI
Bilgi yok.
Spor hayatımızda oldukça önemli yer edinmesi gereken bir olgudur. Bu sebeple zamanımızdan ödün verip kesinlikle bir spor salonuna gitmemiz ve yardım alarak doğru şekilde spor yapmamız gerekmektedir.
Aslan KATMANDER TÜM YAZILARI
Göz tarama sistemi teknolojinin bize tanımış olduğu en güzel güvenlik önlemlerinin başında geliyor. Bu sistem pahalı olmasına rağmen büyük şirketler tarafından oldukça fazla alanda kullanılıyor.
Bahar SOYLU TÜM YAZILARI
En sevilen sosyal medya uygulamalarından instagram ve facebook yeni tasarımı ile herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme sonrası kullanıcılar yeni özelliklere alışmaya çalışıyor.
Nedim SUNGURLAR TÜM YAZILARI
16 Ağustos tarihinde gerçekleşen Bakanlar Kurulu toplantısı ardından dün akşam saatlerinde Kurban Bayramı tatiline ilişkin alınan karar bütün ülkeyi sevince boğdu.
Oğuzhan Çim TÜM YAZILARI
Şiir okumak ya da yazmak ikisi de ayrı incelik ve detay gerektiren bir durumdur. Edebi eser olarak sayılan şiir kimi zaman aslında duyguların tercüman olma şeklidir.
Süheyla ÖZCAN TÜM YAZILARI
Tıbbi malzemelerin hasta ve yakınlarının hayatında önemli bir yeri bulunmaktadır. Gelişen koşullar sayesinde ihtiyaçlara uygun şekilde rahat ve güvenilir ürünlere sahip olunmaktadır. 1996 yılından günümüze dek hastane ve tıbbi malzeme konusunda çalışmalarını devam ettiren Kariyer Medikal, başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Müşteri memnuniyetine verilen değer sayesinde kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen firma, çeşitli ürünleri bireylerin hizmetine sunmaktadır. Hasta […]
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
canlı maç izle